Translate Переклад

Звіти

Задля забезпечення прозорості в діяльності організації, на цій сторінці будуть відображені фінансові та описові звіти організації. 


В своїй діяльності організація мала честь співпрацювати та співпрацює з наступними державними та недержавними організаціями: Представництвом Датської Ради з питань біженців в Україні, Представництвом МВФ в Україні, Представництвом ХІАС в Україні, Представництвом Червоного Хреста в Україні,УВКБ ООН в Україні, Amnesty International UK, Penal Reform International,ECRE, Представництвом Уповноваженого з прав людини у центральних областях, з Департаментом з питань реалізації Національного Превентивного Механізму при Уповноваженому ВРУ з прав людини (члени організації є сертифікованими моніторами НПМ в Україні), ГО "Юзер", ГО "Джерело надії",ГО "Вісь", організація є членом Укранської Ради з питань біженців.

Вінницька правозахисна група вдячна приватним особам, які допомогають своїми добровільними пожертвами відстоювати права людини в Україні.

Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2016 рікЗвіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2017 рік


Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2018 рік
Річний фінансовий звіт організації за 2019 рік
Немає коментарів:

Дописати коментар