Translate Переклад

вівторок, 10 вересня 2019 р.

Вінницька правозахисна група, в рамках проектного договору з Представництвом Датської Ради у справах біженців в Україні "Розширення можливостей націнальних та місцевих органів для захисту життів і прав у звязку з конфліктом на сході України", за фінансової підтримки Відділу з надання гуманітарної допомоги у надзвичайних ситуаціях за кордоном OFDA,продовжує надавати правову підтримку ВПО, що проживають на території м. Вінниці та Вінницької області, м. Черкаси та Черкаської області, м. Кропивницький та Кировоградської області.В кожному з зазначених регіонів юрист Вінницької правозахисної групи здійснює індивідуальне та групове консультування бенефіціарів, представлення інтересів бенефіціарів в державних органах України та в судах України.
Юристи проекту проводять консультування бенефіціарів в офісах, що розташовані в м. Вінниця( адвокат Балтак О.О.),м. Черкаси( адвокат Ткач В.В.), м. Кропивницький(адвокат Блажевич Ю.Г.) та під час мобільних виїздів в регіони проживання ВПО.
Юристи проекту обрані за результатами прозорого конкурсу, з дотриманням балансу рівних можливостей, до участі в реалізації проекту залучені ВПО.
ВПО матимуть можливість отримати юридичну підтримку( в рамках зазначеного проекту) до кінця січня 2020 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар