Translate Переклад

вівторок, 21 листопада 2017 р.
Вінницька міська громадська організація «Вінницька правозахисна група» проводить конкурс на заміщення вакансій фахівця у галузі права у м. Вінниця (1 вакансія), у м. Хмельницький (1 вакансія), у м. Черкаси (1 вакансія).

Назва посади: фахівець у галузі права
Локалізація посади: м. Вінниця (1 посада), м. Хмельницький (1 посада), м. Черкаси (1 посада)
Крайній термін подачі заявок:        27 листопада 2017року
«Вінницька правозахисна група» проводить конкурс на заміщення вакансій фахівців у галузі права
у м.Вінниця
(1 вакансія),
у м.Кропивницький
(1 вакансія),
у м. Черкаси
(1 вакансія).
Термін роботи: 4 місяці.
Початок роботи: 1 грудня 2017 року.
Розмір заробітної плати:  11000грн. 
Опис вакансії:
Фахівець у галузі права надаватиме безоплатну юридичну підтримку внутрішньо переміщеним особам (ВПО), що  проживають на територіях Вінницької, Черкаської та Хмельницької областей.
Фахівець у галузі права здійснюватиме регулярні відрядження( мобільні виїзди) безпосередньо в місця компактного проживання внутрішньо переміщених осіб в межах регіону роботи юриста.
До обов’язків фахівця в галузі права  входитиме:

1.Розповсюдження інформаці
ї:
До ВПО (внутрішньо переміщенн
а особа) має бути доведена інформація з важливих для ВПО питань, включаючи інформацію про послуги, що надаються державними та недержавними органами, загальна інформація про процеси доступу до спектру послуг державних структур та послуг, що надають громадські організації та міжнародні організації , а також будь-яка інша інформація, що стосується правового та соціального захисту  ВПО та довгострокових рішень проблем ВПО.
2.Надання юридичних консультацій/послуг:
Індивідуальні юридичні консультації будуть надаватись зі спеціальних юридичних питань, що впливають на життєдіяльність ВПО. В процесі надання юридичних консультацій ВПО необхідно надавати аналіз його/її юридичних прав, що стосуються питань, з якими він/вона звернулись, а також юридичні засоби захисту прав, які він/вона має.
3.Адміністративна підтримка:
ВПО необхідно надавати адміністративну підтримку з метою отрима
ння ВПО  доступ до гарантованих державою послуг та послуг, що надаються недержавними структурами. Приклади адміністративної підтримки включають підтримку у реєстрації бізнесу, підтримку у заповненні орендних та інших договірних документів, що допомагають ВПО отримати доступ до відповідних форм та процедур.
4.Документальна підтримка:
ВПО необхідно надавати підтримку в отриманні цивільних документів (тобто, свідоцтв про народження, шлюб та смерть), паспорту громадянина України та інших документів, пов’язаних із захистом та довгостроковими рішеннями з питань ВПО. За необхідності фахівець в галузі права буде отримувати повноваження від ВПО та отримувати документи із відповідних реєстрів/архівів від імені ВПО.
5.Юридична підтримка:   
Безоплатна юридична підтримка буде надаватись  в питаннях, що стосуються  житла, землі та майна (ЖЗМ); питаннях сімейного законодавства (розлучення, питання утримання та опіки над дитиною); права людини/питання порушення фундаментальних прав; питання сексуального та побутового насильства (повинен дотримуватись спеціальний протокол).
6.Інше:
Написання звітів, заповнення електронної бази клієнтів, мобільні щотижневі виїзди в межах обласного центру для надання юридичної підтримки ВПО в місцях їх компактного проживання з метою розповсюдження інформації про можливість отримання безоплатної правової допомоги серед населення та представників органів державної влади,з метою зустрічей з представниками органів державної влади.
Вимоги до кандидатів:

- Вища юридична освіта.
- Наявність юридичної практики.
- Можливість отримання рекомендаційного листа від попереднього / попередніх роботодавця/ роботодавців.

- Обов’язкове володіння українською, російською та англійською( бажано) мовами.
Відмінні навички в користуванні ПК.

Перевага надаватиметься вмотивованим кандидатам з відмінними комунікативними навичками та можливістю здійснення щотижневих  виїздів в населенні пункти Вінницької, Черкаської та Хмельницької областей.
Зацікавлені у заміщенні вакансій кандидати запрошуються надсилати резюме на електронну адресу:


svitlana.poberezhets@gmail.com


Відібрані  конкурсною комісією кандидати будуть повідомлені 27 листопада, співбесіди з  відібраними кандидатами будуть проведені в строки з 27 листопада по 1 грудня включно.
Немає коментарів:

Дописати коментар