Translate Переклад

четвер, 20 жовтня 2011 р.

"Народ проти міліції": на захист жертви катувань Олега Мельника громадяни здали понад 6000 гривень


ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ
про результати збирання та використання благодійних коштів громадян України для надання правової допомоги жертві катувань
Мельнику Олегу Олександровичу


Вінницькою міською громадською організацією «Вінницька правозахисна група» відповідно до положень Статуту ВПГ в період з 10 жовтня 2011 року по 20 жовтня 2011 року проводився збір благодійних пожертвувань громадян Українидля надання правової допомоги громадянину України Мельнику О.О., якого Вінницька правозахисна група вважає особою, що потерпіла внаслідок застосування катувань.

Метою збору коштів було забезпечення реалізації права громадян України на солідарність з жертвою порушення прав людини, оплата послуг адвоката для здійснення захисту громадянина Мельника О.О., який внаслідок інвалідності не в змозі самостійно оплатити свій захист, від несправедливого сфабрикованого кримінального обвинувачення, а також для реалізації права громадянина Мельника як жертви порушень прав людини на правову допомогу в боротьбі з метою притягнути відповідальних за катування до встановленої законом відповідальності.

Після оцінки необхідних для здійснення мети коштів було визначено, що потрібно зібрати 6000 гривень, з яких 5000 гривень планувалося витратити на оплату послуг адвоката, а 1000 – на відшкодування транспортних видатків, пов‘язаних з виконанням адвокатом своїх професійних обов‘язків.

Збір коштів проводився виключно з використанням банківського рахунку Вінницької правозахисної групи, відкритого в національній валюті України – гривні. Реквізити рахунку: №26007111495 МФО 380805.
           
Результати збору благодійних пожертвувань:

  1. Вхідний залишок на рахунку – 10 грн 86 коп
  2. Кількість зареєстрованих благодійних пожертвувань – 39
  3. Розмір найменшого благодійного пожертвування – 10 грн 00 коп
  4. Розмір найбільшого благодійного пожертвування – 1000 грн 00 коп
  5. Середній розмір благодійного пожертвування – 155 грн 64 коп
  6. Усього зібрано благодійних пожертвувань на суму – 6070 грн 00 коп
  7. Вихідний залишок на рахунку – 6086 грн 86 коп

Результати використання зібраних благодійних пожертвувань:

1. Перераховано фізичній особі-підприємцю – Адвокату Воронцовій Ользі Валентинівні (т.067-4235606) згідно до п.д. №25 від 19/10/2011 року, призначення платежу: «Оплата послуг адвоката у «справі Мельника» зг. Дог. №Адв-03 від 15/09/2011 року за рахунок зібраних пожертвувань громадян України» кошти в сумі 5000 грн 00 коп.

2. Залишок на рахунку ВПГ – 1080 грн 86 коп.
3. Кошти, які зазначені в п.2 вище, будуть витрачені виключно для відшкодування транспортних видатків, пов‘язаних з виконанням адвокатом Воронцовою О.В. своїх професійних обов‘язків у «справі Мельника О.О.». В разі виникнення залишку невикористаних коштів, усі вони будуть витрачені на захист інших жертв катувань та жорстокого поводження.
4. До моменту повного вичерпання коштів на рахунку, Вінницька правозахисна група 01 числа кожного місяця буде публікувати довідку про стан рахунку №26007111495 МФО 380805 на своєму сайті www.vpg.org.ua

Станом на 19 жовтня 2011 року захисник Мельника О.О. – адвокат Воронцова О.В. приймає участь у слідчих діях, які проводить група слідчих прокуратури Немирівського району Вінницької області, адвокатом вживаються заходи, в межах повноважень, наданих ЗУ «Про адвокатуру» та КПК України щодо встановлення істини по даній кримінальній справі та щодо притягнення винуватих у спричиненні Мельнику О.О. тілесних ушкоджень до юридичної відповідальності.

Довідка про розвиток «справи Мельника» публікуватиметься Вінницькою правозахисною групою 01 числа кожного місяця на сайті групи.

Вінницька правозахисна група висловлює щиру подяку усім громадянам України, які проявили солідарність з жертвою міліцейських катувань Мельником О.О. Ми підтверджуємо нашу готовність до максимальної прозорості та публічності щодо використання благодійних пожертвувань громадян України, для захисту та реабілітації жертв катувань та жорстокого поводження.

Немає коментарів:

Дописати коментар