Translate Переклад

четвер, 5 серпня 2010 р.

Зареєстровано газету, засновану Вінницькою правозахисною групою

05 серпня 2010 року
ДЛЯ НЕГАЙНОГО РОЗПОВСЮДЖЕННЯ!

Зареєстровано газету, засновану Вінницькою правозахисною групою

         Головне управління юстиції у Вінницькій області зареєструвало друкований засіб масової інформації (газету), засновану Вінницькою правозахисною групою. Газета, яка виходитиме двічі на місяць, називається «Судово-юридичний репортер», а скорочено «СЮР».

         «Коли ми стикаємося з вітчизняним правосуддям, нас часто охоплює відчуття нереальності, дикості та безглуздості цієї жахливої системи, саме це люди називають «сюром». Боротися з цією страшною реальністю ми будемо шляхом оприлюднення інформації про щоденне «життя» системи, існування тих, хто попав в її жорна, та реалії праці та побуту тих, хто уособлює цю систему – тисне там на кнопки та рухає явні та секретні важелі управління» - говорить Координатор Вінницької правозахисної групи Дмитро Гройсман.

Хоча газета «СЮР» є місцевим виданням і планується до поширення в межах Вінницької області, проте ми будемо висвітлювати діяльність усієї вітчизняної Феміди та правоохоронної системи. Ми будемо працювати чесно, в межах закону та журналістської етики і тому ми щиро віримо, газета «СЮР» знайде свого читача, а неприємного сюру в нашому житті поменшає.

Газета «СЮР» запрошує до співпраці журналістів та небайдужих громадських активістів.

 Вінницька правозахисна група

Немає коментарів:

Дописати коментар