Translate Переклад

неділя, 11 лютого 2018 р. 12 лютого, 2018 року, круглий стіл

Прес- реліз

Вінницька міська громадська організація «Вінницька правозахисна група»,в рамках проектної діяльності з захисту прав,зниження ризиків та посилення гуманітарного реагування на внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення України, проводить публічний захід,в ході якого будуть висвітлені основні проблеми в наданні доступу внутрішньо переміщених осіб  до гарантованих конституційних прав та запропоновані шляхи подолання перепон на цьому шляху.

Ініціатор та організатор проведення круглого столу-  Вінницька міська громадська організація «Вінницька правозахисна група».
Тема круглого столу: «Публічне обговорення результатів надання безоплатної  правової допомоги  внутрішньо переміщеним особам, що мешкають на території  Вінницької, Кропивницької та Черкаської областей.
З червня 2015 року , Вінницька міська громадська організація «Вінницька правозахисна група»,за підтримки Представництва Датської Ради у справах біженців в Україні, надає безоплатну правову допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО), що мешкають на території Вінницької, Кропивницької та Черкаської областей. Юристи організації  безкоштовно допомагають ВПО вирішити питання соціального забезпечення( поновлення та призначення пенсій, допомога безробітним, вагітним, допомога при народженні та догляді за дитиною, допомога малозабезпеченим, допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю), питання свободи пересування, житлові, земельні та інші майнові питання, питання оформлення та відновлення документів, питання сімейного права та захисту прав дитини, трудові питання та питання підприємництва.
Захід (круглий стіл) буде проведено в м. Вінниця, 12 лютого, 2018 року по вул. Київська, 50А, з 11.00 до 13.00, в конференц- залі готелю «Оптіма». В ході круглого столу, за ативної участі юристів Вінницької правозахисної групи, представників відповідних державних структур, представників громадських організацій, представників ВПО планується  обговорити наступні питання:
1. Внутрішньо переміщенні особи в Україні( ВПО),проблеми юридичного характеру однієї з особливо вразливих груп населення України, з якими вони стикаються під час реалізації  своїх конституційних прав.
2. Спроможність відповідних державних структур забезпечити доступ ВПО до конституційних прав.
3. Рекомендації Вінницької правозахисної групи державним структурам, що відповідальні за дотримання прав ВПО на території України.

Немає коментарів:

Дописати коментар