Translate Переклад

четвер, 16 жовтня 2014 р.


 Невідворотність покарання для катів Олега Мельника.
Вінницька правозахисна група у попередніх публікаціях  повідомляла громадськість щодо справи Олега Мельника- жертви катувань з боку співробітників Немирівського райвідділу міліції06 жовтня 2014 року суддя Вінницького міського суду Вінницької області Вишар І.Ю. задовольнив скаргу жертви тортур- Мельника Олега- та виніс відповідну ухвалу, якою  скасував постанову слідчого відділу прокуратури Вінницької області ( прокурора Натальчука) про закриття кримінального провадження щодо злочину з боку міліціонерів та повернув справу на черговий етап досудового розслідування.

В черговий раз прокуратура продемонструвала підтримала безкарність та "засвідчила" громадянам України  свою лояльність до катів у погонах.

Така поведінка прокуратури нікого не дивує.Адже, раніше прокуратурою Вінницької області не визнавались факти тортур мешканця Шаргороду- Анатолія Кулика, мешканця Вінниці- Юрія Заболотного, мещканця Могилів- Подільського- Миколи Борчака, мешканців Гайсину- Андрія Мельниченка та Віталія Левченка.

Справа Олега Мельника - жертви  тортур з боку міліції - виразно та гучно демонструє суспільству беззахисність громадянина перед системою, нездатність системи захистити громадянина у випадку, коли представники системи є причетними до злочинів проти громадян. Міліціонери, що причетні до тортур Олега Мельника, залишаються непокараними, вони не відсторонені від роботи, а відтак, є джерелом небезпеки для суспільства, адже загроза повтору тортур з їхнього боку залишається. Безкарність призводить до нових злочинів. Невідворотність покарання для злочинців завжди є неминучою, незважаючи на шалений спротив та прийоми "правової еквілибристики" прокуратури, яка  не вбачає в діях співробітників міліції складу злочину.

Ми впевнені, що суспільство просто зобов'язане об'єднатись на захист жертв тортур від свавілля катів у погонах. Якщо громадяни не будуть послідовними у боротьбі за свої права, зло буде поширюватись та укорінюватись. 

Немає коментарів:

Дописати коментар