Translate Переклад

вівторок, 5 березня 2013 р.

Скарги вінницьких прокурорів: з хворої совісті - на здорову голову

Генеральна прокуратура України "відреагувала" на шокуючий сюжет телеканала "Інтер" про сучасну українську каральну психіатрію.
У властивій українським прокурорам традиції, орган державної влади, який отримує фінансування для захисту конституційних прав та свобод людини, прийнявся запевняти суспільство у тому, що прокурори не винуваті у злочинах, описаних журналістами, при цьому затято звинувачуючи журналіста телеканала "ІНТЕР" Романа Бочкалу у непрофесіоналізмі та порушенні етичних стандартів. Дійшло до того, що Генпрокуратура написала доноси ледь не в "СПОРТЛОТО", зокрема звернулися прокурори і до Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації. Ось цей феєричний "лист прокурорського реагування".
6 березня 2013 року Комітет ВР України з питань свободи слова та інформації розгляне вищенаведене звернення Генеральної прокуратури. У зв"язку з цим Вінницька правозахисна група звернулася з відкритим листом до членів Комітета ВР України з питань свободи слова та інформації.


Немає коментарів:

Дописати коментар