Translate Переклад

четвер, 10 червня 2010 р.

Відеозвернення ВПГ до Ганни Герман

Правозахисники просять Заступника голови Адміністрації Президента України Ганну Герман захистити жертву катувань у Куряжській виховній колонії Державного Департаменту України з питань виконання покарань

Вінницька правозахисна група у форматі відкритого відеозвернення

просить Заступника голови Адміністрації Президента України Ганну Герман допомогти жителю Маріуполя Ігореві Кіщаку, який зазнав нелюдських катувань в Куряжській виховній колонії ім. А.Макаренка Державного департаменту України з питань виконання покарань.

За незначну провину офіцер колонії по-звірячому побив Ігоря Кіщака, нанісши йому тілесні ушкодження, які призвели до втрати органу – селезінки. Інформацію про цей випадок Начальник колонії М.Маркін приховав від керівництва, громадськості і, навіть, від прокуратури. Ігор Кіщак місяць провів на лікуванні в лікарні, після цього ще місяць – в медичній частині виховної колонії, зрештою його спішно звільнили, нібито за зразкову поведінку.

Після того, як нещодавно Вінницька правозахисна група повідомила жахливу інформацію про масові знущання над вихованцями колонії ім. А.Макаренка, до Ігоря Кіщака, приїхав офіцер з цієї колонії, який намагався погрозами примусити хлопця підтвердити версію про «нещасний випадок».

Нещодавно Ганна Герман, в ході спілкування з відвідувачами сайту Korrespondent.Net розповіла суспільству про волю Президента Януковича рішуче викорінити катування у правоохоронних органах держави.

Тому Вінницька правозахисна група просить Ганну Миколаївну Герман особисто допомогти жертві катувань в тюремній системі Ігореві Кіщаку отримати паспорт, витребувати з колонії атестат про неповну освіту, отримати довіку про оперативне втручання, якого зазнав Ігор в колонії та притягнути до відповідальності злочинців у погонах.

Вінницька правозахисна група надасть Ганні Герман всіляке сприяння як у допомозі Ігореві Кіщаку так і у відновленні справедливості.

Немає коментарів:

Дописати коментар